Premiera Mortal Kombat X ma miejsce dopiero za 5 dni, jednak fani serii już teraz mogą zapoznać się z mobilną odsłoną tej gry. Produkcja ta zadebiutowała już w AppStore i niedługo ma trafić także na platformy z Androidem. Gra jest połączeniem bijatyki i karcianki z bohaterami serii. Przenośne Mortal Kombat X jest też dostępne za darmo, z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Mobilna wersja Mortal Kombat X wydaje się być świetnym sposobem na zabicie wolnego czasu podczas oczekiwania na premierę „dużej” gry. Twórcy umieścili tutaj 24 postacie i kilka trybów gry, dzięki czemu zabawa nie powinna zbyt szybko stać się nudna. Gra pozwala też na odblokowanie elementów wyposażenia do pecetowego i konsolowego wydania gry. Póki co, przenośne Mortal Kombat X znajdziecie jedynie w AppStore, jednak już niedługo powinna zadebiutować wersja na Androida.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty