Zapowiedź Halo Online była dość kontrowersyjnym zagraniem. Jest to co prawda powrót Halo na pecety, czyli coś, na co fani oczekiwali od dawna, ale gra to „tylko” sieciowy shooter, do tego przeznaczony jedynie na rynek rosyjski. Z pomocą zamierzają jednak przyjść modderzy, którzy już zapowiedzieli, że nie tylko chcą udostępnić grę całemu światu, ale także nieco ją „usprawnić”. Zapowiedziano chociażby…usunięcie z Halo Online mikrotransakcji.

Jak można się domyślić, Microsoft nie jest zachwycony tym pomysłem. Pierwszym krokiem amerykańskiego koncernu było doprowadzenie do usunięcia z sieci plików gry. Aktualnie Halo Online nie jest dostępne do pobrania, ale wygląda jednak na to, że twórcy modyfikacji posiadają kopie kodu gry i nie zamierzają się poddawać. O rozwoju całej sprawy będziemy informować Was na bieżąco.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun z Halo Online.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty