Premiera Mortal Kombat X już za miesiąc, jednak… nie do końca. Jak się okazuje, tylko posiadacze PC, PS4 i Xboksów One będą mogli cieszyć się tą bijatyką w kwietniu. Posiadacze konsol poprzedniej generacji będą musieli poczekać na grę nieco dłużej…Gra prawdopodobnie trafi na PS3 i Xboksa 360 latem tego roku.

Informacja jest póki co niepotwierdzona przez wydawcę, jednak w wielu sklepach zostały już zmienione daty premiery Mortal Kombat X na PS3 i X360. Również w opublikowanym wczoraj zwiastunie wspomniane były tylko trzy „nowe” platformy. Myślę więc, że spokojnie można uznać tę smutną nowinę za potwierdzoną. Prawdopodobnie na dniach otrzymamy oficjalne oświadczenie na ten temat.

Póki co ogłoszono, że jedną z grywalnych postaci będzie…Jason Voorhees z „Piątku 13”. Powoli seria MK zmienia się w „Mortal Kombat i Przyjaciele”. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty