Mieliśmy trailery Bound by Flame, które poruszały kwestie związane z grafiką, bestiariuszem i walką, czas więc na trailer muzyczny, doprawiony komentarzem twórców udźwiękowienia – kompozytora Olivera Derivére i piosenkarki Iré.

O muzykę jestem już spokojny. Pan Derivére, to klasa sama w sobie, osobom, które nie siedzą w temacie niech wystarczy krótkie wyjaśnienie – to on odpowiadał za soundtracki między innymi w Remember Me i Assassin’s Creed IV: Black Flag. Również głos Iré w przedstawionym nagraniu brzmi bardzo przyjemnie i świetnie wpasowuje się w klimaty fantasy.

Bound by Flame jest tytułem, który bardzo mnie intryguję, a apetyt zaostrza się z każdym kolejnym zwiastunem. Na szczęście premiera już 9 maja.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty