Firma AMD oraz serwis PC Gamer, wspólnymi siłami zorganizują konferencję na targach E3 2015. Jak nietrudno się domyślić, będzie ona poświęcona w pełni grom na pecety. Na taki krok zdecydowano się w jednym celu – aby wreszcie zwrócić uwagę na PC, jako na platformę do gier. W przeciwieństwie do konsol, sprzęt ten nie miał nigdy wcześniej odrębnej konferencji.

Konferencja zwać się będzie PC Gaming Show. Poprowadzi ją Sean Plott, znany także jako Day9, popularny gracz i YouTuber, znany głównie z rozgrywek w StarCraft II. Na wydarzeniu tym mają też pojawić się znani developerzy, tacy jak chociażby Cliff Blesziński. Pierwsza pecetowa konferencja w historii E3 odbędzie się 16 czerwca o 1:00 polskiego czasu.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty