Intel Extreme Masters, jedna z największych imprez e-sportowych na świecie już niedługo po raz kolejny zawita do Katowic. W Spodku pojawi się czołówka najlepszych graczy z całego świata, ale wygląda na to, że nie będzie to jedyna atrakcja. Swój udział na tej imprezie zapowiedzieli także politycy – Janusz Korwin-Mikke oraz Przemysław Wipler. Czyżby polityka powoli zaczęła przenikać również do branży gier?

Ta sensacyjna informacja pochodzi prosto z profilu Przemysława Wiplera w serwisie Facebook. Wynika z niej, że dwójka polityków zawita do katowickiego Spodka w ostatni dzień imprezy, czyli 15 marca. Nietrudno domyślić się co jest powodem tych nagłych odwiedzin na Intel Extreme Masters 2015 – to zapewne kolejny krok kampanii prezydenckiej. Janusz Korwin-Mikke jest już teraz popularnym kandydatem wśród młodych ludzi, a jego udział w takiej imprezie może tylko to poparcie zwiększyć.

IEM 2015 Katowice odbędzie się w dniach 12-15 marca w Spodku. Podczas imprezy odbędą się turnieje w między innymi League of Legends i Starcraft 2.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty