10 dni temu zakończyły się beta testy Battlefield Hardline, w których udział wzięło ponad 7 milionów osób. Dziś wydawca, firma EA, ogłosiła, że weterani serii Battlefield mogą liczyć na pewne nagrody w grze. Otrzymają oni specjalny, niedostępny w inny sposób emblemat, a także dwa bonusy, zapewniające 200% dodatkowego doświadczenia przez 30 minut. Aby załapać sie na te bonusy wystarczyło chociaż raz odpalić jedną grę z serii Battlefield na naszym koncie Origin.

Na oficjalnej stronie gry opublikowano też infografikę, która podsumowuje niedawne beta-testy Battlefield Hardline. Trzeba przyznać, że liczby są imponujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę krótki czas trwania bety. Według tych statystyk, tytuł ten sprawdziło 7 milionów graczy, a siedmiu z nich udało się zdobyć maksymalny, 150 poziom doświadczenia. Nieco bardziej szczegółowe podsumowanie i więcej informacji znajdziecie poniżej.

battlefield hardline infografika
W Battlefield Hardline będziecie mogli zagrać już 17 marca na niemal wszystkich, dużych platformach – PC, PS3, PS4, X360 i XONE.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty