Niedawno pisałem o zmianach planowanych w nadchodzącej aktualizacji do Destiny, a tu się okazuje, że patch pojawia się…już dzisiaj. Podczas wykonywania jednej z misji zostałem wyrzucony z gry, co zwiastowało konieczność ściągnięcia patcha. Jakie było moje zdziwienie, gdy zorientowałem się, że „łatka” waży ponad 6 GB… Jak donoszą gracze, posiadacze konsol Microsoftu muszą pobrać mniej danych, bo „zaledwie” 4 GB.

Jest to o tyle dziwne, że ten patch nie wprowadza nowej zawartości. W tej aktualizacji do Destiny znajdziecie przede wszystkim szereg drobnych zmian i poprawek balansu. Do największych nowości zalicza się powiększenie obszaru dostępnego w Vault, czyli swoistym banku na nasz ekwipunek, a także możliwość noszenia hełmów w Tower, społecznościowej lokacji w grze. Ani jedna, ani druga zmiana nie tłumaczy jednak tak dużego rozmiaru pliku.

Można jednak przypuszczać, że w tych kilku gigabajtach zawarta jest też część zawartości przyszłego dodatku. Przypominam, że House of Wolves ma zadebiutować 19 maja.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty