No to Prove przepadł 😉

Jak to ma miejsce w przypadku już niemal każdej poważniejszej premiery, w dniu pojawienia się gry na półkach sklepowych i w sieciach cyfrowej dystrybucji, możemy obejrzeć specjalnie przygotowany trailer. Nie inaczej jest w przypadku NBA 2k14, a film możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że 2k14 jest w pewien sposób rewolucyjna w odniesieniu do poprzednich odsłon, głównie przez jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie, zwane Pro Stick. Teraz możemy zarówno rzucać, jak i wykonywać skomplikowane zwody jedynie przy użyciu prawej gałki analogowej. Dodatkowo, poprzez wciśnięcie drugiego przycisku możemy teraz efektownie podawać piłkę do wybranego partnera z drużyny, również przy pomocy wspomnianej gałki.

Nad grą sprawował pieczę sam LeBron James co widać nie tylko w przypadku nowego trybu, zwanego „LeBron James: Path to greatness”, ale także słychać w ścieżce dźwiękowej (jeśli wierzyć twórcom niektóre kawałki wybrał sam King James). Fani Euroligi także będą pozytywnie zaskoczeni, gdyż twórcy zdecydowali się wykupić licencje na kilkanaście klubów znanych z tych, europejskich rozgrywek.

O Autorze

Podobne Posty