Tydzień temu wyłączono serwery NBA 2k14, przez co w grze przestały funkcjonować wszystkie opcje sieciowe. Jakby tego było mało, również uzyskanie dostępu do zapisanych stanów gry stało się niemożliwe. Całość nie okazała się żartem primaaprillisowym, przez co wielu graczy zaczęło wyrażać swoje niezadowolenie. Developerzy wzięli sobie do serca wszystkie zażalenia i postanowili ponownie uaktywnić infrastrukturę sieciową dla tej gry.

Firma 2K Games rozpoczęła już ponowne uruchamianie serwerów. Dzięki temu gracze ponownie uzyskali dostęp do swoich zapisów, drużyn i postępów z NBA 2k14. Wyłączenie serwerów, tym razem już ostateczne, zaplanowano na styczeń 2016. Przy okazji poinformowano też, że opcje sieciowe w kolejnych odsłonach serii NBA 2k będą działać o 9 miesięcy dłużej niż do tej pory, czyli przez 27 miesięcy.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty