EA Access to dość ciekawa usługa, w której za 15 zł miesięcznie otrzymujecie kilka produkcji wydanych przez Electronic Arts. Oprócz tego, abonenci mogą też korzystać ze specjalnych, ekskluzywnych wersji trial i mają dostęp do 10% zniżki na zakupy. Mimo tego, nie ma się co czarować – dla większości graczy liczą się przede wszystkim pełne wersje gier. Tych do tej pory było 9, ale lista wzbogaciła się dziś o kolejną produkcję.

Do Skarbca EA Access dołączono NHL 2015, najnowszą do tej pory część słynnej serii hokejowej. Gra jest stosunkowo nowa, bowiem zadebiutowała we wrześniu ubiegłego roku. Można jednak przypuszczać, że postanowiono udostępnić ją w ramach abonamentu z powodu umiarkowanie ciepłego przyjęcia. Aktualnie gra posiada średnią 59/100 w serwisie Metacritic, co jest wynikiem jedynie przeciętnym.

Obecna lista gier w EA Access wygląda następująco:
– FIFA 14
– EA Sports UFC
– Madden NFL 15
– Madden NFL 25
– NBA Live 15
– NHL 15
– Peggle 2
– Need For Speed: Rivals
– Plants vs Zombies: Garden Warfare
– Battlefield 4

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty