Tidux jest branżowym insiderem, który słynie z ujawniania przecieków na temat nadchodzących gier. Dziś na jego Twitterze pojawiła się bardzo ciekawa informacja, z której wynika, że powstaje kontynuacja gry Ni No Kuni. Niestety, nie dostaliśmy więcej informacji na ten temat. Warto jednak pamiętać, że wielkimi krokami zbliżają się targi E3 (16-18 czerwca), a więc idealny czas na oficjalną zapowiedź gry.

Ni No Kuni zadebiutowało w roku 2011, tylko na PlayStation 3. W grze wcielamy się w rolę 13-letniego chłopca, który trafia do magicznego świata aby uratować swoją matkę. Produkcja studia Level-5 była dość typowym przedstawicielem gatunku jRPG, ale spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Na szczególną uwagę zasługiwała fantastyczna, baśniowa atmosfera oraz kapitalna oprawa audiowizualna.

Chcielibyście zagrać w drugą część Ni No Kuni?

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty