Podczas GDC 2015 zapowiedziano mnóstwo gier niezależnych, głównie na konsole Xbox One. Konsola konkurencji, czyli PlayStation 4 również otrzymała kilka ciekawych zapowiedzi. Po Wasteland 2 i Elite: Dangerous przyszła pora na kolejny tytuł znany z PC, a jest nim Ether One. Gra to niezależna przygodówka, która pojawiła się na PC w ubiegłym roku.

W Ether One wcielamy się w człowieka, który potrafi eksplorować umysły innych ludzi. Podczas przemierzania psychiki jednej z naszych klientek gubimy drogę, a tym samym świadomość tego, kim naprawdę jesteśmy. Naszym zadaniem jest więc odnalezienie siebie, poprzez odszukanie trzech artefaktów, zawierających prawdę o naszej relacji z tajemniczą klientką. Podczas gry będziemy zajmować się głównie eksploracją, od czasu do czasu rozwiązując zagadki logiczne.

Gra, zarówno w wersji na PlayStation 4, jak i PC doczeka się nowego silnika graficznego – Unreal Engine 4, dzięki czemu i tak ładna oprawa graficzna stanie się jeszcze bardziej dopracowana.

Póki co data premiery Ether One na PS4 nie jest jeszcze znana.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty