Not a Hero to nadchodząca gra, za którą odpowiadająca developerzy ze studia Roll7. Możecie kojarzyć to studio z ich poprzednimi grami, czyli dwiema częściami OlliOlli. Ich najnowsza produkcja będzie jednak zupełnie inną produkcją. Not a Hero to typowa, dwuwymiarowa strzelanka nastawiona na dynamiczną rozwałkę.

I tutaj mam dla Was świetną wiadomość – dziś na Steam pojawiło się demo Not a Hero. Możecie pobrać je za darmo, a całość waży zaledwie 350 MB, tak więc nie macie zbyt wiele do stracenia. Premiera pełnej wersji dopiero za dwa tygodnie, także macie sporo czasu na to, żeby zapoznać się z tą produkcją. Cena pełnej wersji to 11,69 Euro, więc po ograniu dema będziecie mieli rozeznanie odnośnie tego, czy warto wydać tyle pieniędzy. 😉

Demo Not a Hero do pobrania znajdziecie tutaj.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty