W przyszłym tygodniu zadebiutuje najnowsza aktualizacja do Driveclub. Jedną z największych nowości będzie wprowadzenie powtórek, pozwalających na obejrzenie naszych wyścigów oraz zapisanie ich na dysku. Co ciekawe, podczas oglądania nagrań będziemy mogli bez problemu aktywować Photo Mode i zrobić zrzuty ekranu. To jednak nie koniec niespodzianek, aktualizacja wprowadzi też nieco innych, interesujących zmian.

Łatka 1.12 do Driveclub nieco zmodyfikuje Drift Mode, poprzez zwiększenie ilości zdobywanych punktów. Dużym zaskoczeniem jest też wprowadzenie kolejnych zmian w oprawie graficznej – usprawnienia pojawią się przy efektach pogodowych. Chociaż trudno w to uwierzyć, gra będzie wyglądać jeszcze lepiej. Ostatnią zmianą jest dodanie nowego pojazdu – Ferrari 599XX Evoluzione, przeznaczanego dla graczy, który awansują na 50 poziom doświadczenia.


Data premiery aktualizacji póki co jest nieznana, jednak prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty