Najnowsza aktualizacja do GTA Online miała trafić do graczy dopiero jutro, jednak niektórzy już pozyskali do niej dostęp. Część graczy poinformowała, że udało im się już pobrać ten patch na platformie Xbox One. Wygląda na to, że szykuje się naprawdę sporo zawartości. Oczywiście, związana jest z tym również spora waga tej „łatki”.

Aktualizacja do GTA Online zajmuje niemal 5 GB na Xboksie One i można przypuszczać, że taką samą ilość danych będą musieli pobrać posiadacze PlayStation 4. Dodatek ten zawiera przede wszystkim wyczekiwane od dawna napady – tych do gry trafi pięć i każdy z nich zapewni 2-4 godziny zabawy. Oprócz tego do gry trafi też 9 nowych pojazdów i sporo broni, masek i strojów. Napady pojawią się też na platformach poprzedniej generacji, jednak ich rozmiar będzie sporo mniejszy – nieco ponad 1 GB.

Napady trafią też do wersji PC, w dniu premiery GTA V, czyli 14 czerwca.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty