Macie jakieś swoje guilty pleasures na Steamie? Po nocach zagrywacie się w Barbie Dreamhouse Party i nie chcielibyście się tym chwalić? No to lepiej szybko zapiszcie się do besta-testów na Steamie, bo nowa aktualizacja pozwala na ukrywanie pewnych gier w bibliotece.

Jak tego dokonać? To proste. Prawym przyciskiem myszy kliknijcie na tytuł gry, a następnie wybierzcie opcję „Edytuj kategorię”, później „Hide this game in my library” (nie pytajcie dlaczego tego nie przetłumaczyli – nie wiem ;)). Gra pojawi się w nowej zakładce, a Wasza prywatność będzie od tego momentu właściwie chroniona. 🙂

Nowa aktualizacja Steam przynosi też inne zmiany – między innymi w wyglądzie UI. Interfejs jest teraz nieco bardziej nowoczesny i subtelny. Obiektywnie rzecz ujmując – wygląda to lepiej, ale póki co ciężko mi do tego przywyknąć.

Jeśli chcecie zapoznać się z całym changelogiem aktualnej aktualizacji, to zapraszam pod ten adres.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty