Pamiętam, że przy premierze Amplitude w 2003 roku bardzo zazdrościłem posiadaczom PlayStation 2. Wyglądało to niesamowicie, a połączenie gry z muzyką było w tamtym czasie było spotykane znacznie rzadziej niż obecnie. Wygląda jednak na to, że wkrótce będziemy mieć możliwość zapoznania się z  tą produkcją i to w jeszcze ładniejszym wydaniu. Studio Harmonix opublikowało dziś pierwszy zwiastun nowej wersji tej gry i trzeba przyznać, że zapowiada się świetnie!

W Amplitude wcielamy się w pilota niewielkiego statku, który porusza się po kolorowych trasach. I tutaj przechodzimy do sedna rozgrywki, którym jest…rytmiczne naciskanie przycisków. Przypomina to nieco serię Guitar Hero, ale jest znacznie bardziej dynamiczne i efektowne wizualnie. Spójrzcie zresztą na poniższy zwiastun i zobaczcie co mam na myśli.

Nowe Amplitude, poza poprawioną grafiką, ma oferować kilka poziomów trudności oraz wieloosobową rywalizację. Premiera jeszcze latem tego roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty