W listopadzie zeszłego roku, studio Naughty Dog przyznało się do ostrych prac nad pierwszym DLC do The Last of Us przeznaczonym do rozgrywki single-player. Left Behind, bo taką nazwę będzie nosił dodatek ma być prequelem właściwej kampanii, który skupi się na znajomości Ellie i jej najlepszej przyjaciółki Riley podczas uczęszczania do wojskowej szkoły znajdującej się w Bostonie, na terenie objętym kwarantanną. Z racji tego raczej nie spotkamy się w grze z Joelem, ani innymi postaciami znanymi z The Last of Us.

Dla miłośników talentu aktorskiego Ashley Johnson dobra wiadomość – aktorka po raz kolejny wcieli się w rolę Ellie, natomiast jej przyjaciółka, Riley przemówi do nas głosem Yaani King.

Na więcej szczegółów, w tym datę premiery musimy jeszcze niestety poczekać.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty