Rise of the Tomb Raider budzi spore kontrowersje, głównie przez to, że do teraz nie wyjaśniła się sprawa z „ekskluzywnością” tej produkcji. Nikt chyba jednak faktycznie nie sądzi, że gra nie trafi na PC lub konsole Sony. Informacje podrzucane co jakiś czas przez developerów, a zwłaszcza screeny tylko zwiększają apetyt na ten tytuł wśród posiadaczy platform innych niż Xbox One i Xbox 360. Dziś opublikowano kolejną porcję screenów z nowych przygód Lary Croft i wyglądają one przepięknie.

Na kilku zrzutach ekranu z Rise of the Tomb Raider widać Larę w nowych, trudnych warunkach. Dominują przede wszystkim pokryte śniegiem lokacje w Syberii, która będzie jednym z kierunków podróży głównej bohaterki. Na jednym ze screenów widać jednak całkiem inne miejsce, przypominające pustynny kanion – widać więc, że developerzy chcą zadbać o zróżnicowanie. Dziwi jednak nieco zmieniona twarzy Lary Croft, wygląda to tak, jakby nasza bohaterka przeszła operację plastyczną od czasu ostatniej gry…

Rise of the Tomb Raider ma ukazać się jeszcze w tym roku. Póki co potwierdzona jest jedynie wersja na konsole Xbox One oraz Xbox 360. W grze po raz kolejny wcielimy się w postać Lary Croft, która wyrusza w kolejną podróż, w trakcie której zwiedzimy przynajmniej dwie różne lokacje. Powróci także Jonah, okrętowy kucharz znany z poprzedniej części.

 

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty