10 marca wreszcie spełnią się marzenia graczy w GTA Online i w grze zadebiutują obiecane dawno prawie 1,5 roku temu napady. Będą to kooperacyjne misje przeznaczone dla czterech osób, w których do zgarnięcia będzie duża ilość wirtualnej gotówki. Ostatnio informowaliśmy Was na temat innych zmian w marcowej aktualizacji, a już pojawił się kolejny ciekawy materiał. Redaktorzy serwisu IGN mieli okazję sprawdzić przedpremierowo nową zawartość, czego efektem jest kilka scenek wyjętych wprost z rozgrywki.

Napady w GTA Online będą przypominać skoki, które organizowaliśmy podczas przechodzenia kampanii. Na początku konieczne będzie przygotowanie się do akcji, poprzez zdobycie odpowiedniego sprzętu, skontaktowanie się z odpowiednimi osobami itp. Kolejnym krokiem jest już samo przeprowadzenie napadu – sposób jego wykonania oraz podział obowiązków zależy tylko i wyłącznie od nas. Na końcu, jak nietrudno się domyślić będziemy musieli uciec ze zgromadzonym łupem.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty