Gracie jeszcze w The Order 1886? Jeśli skończyliście już grę i odłożyliście ją na półkę, to być może do ponownego sięgnięcia po nią zachęci Was dzisiejsza nowina. Do gry zostanie wprowadzony Tryb Fotograficzny, znany z innych gier na PlayStation 4. Taka opcja pojawiła się już w InFamous: Second Son oraz wyścigowym Driveclub.

System Photo Mode został jednak dodatkowo rozwinięty w The Order 1886. Podobnie jak w innych produkcjach, tak i tutaj możecie zatrzymać grę, swobodnie manipulować ustawieniem kamery, a także korzystać z szeregu efektów i opcji graficznych. Nowością jest jednak możliwość ustawienia filtrów graficznych, które będą towarzyszyć nam całą grę… W praktyce oznacza to, że The Order 1886 możecie ukończyć w wersji czarno-białej, sepii i innych, różnych ustawieniach kolorystycznych.

Muszę przyznać, że to świetna sprawa i już wyczekuje na całą garść nagrań i screenów tworzonych przez zapaleńców, bo jednak świetnej oprawy graficznej grze odmówić nie można.

Zwiastun Photo Mode w The Order 1886:

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty