Developerzy ze studia Bungie bardzo starają się o to, aby ich najnowsze dzieło było nie tylko bardzo wciągające i rozbudowane, ale też pełne innowacyjnych rozwiązań. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnym z nich, nazwanym Planet View. Zapomnijcie o standardowych mapach z gier – do Waszej dyspozycji oddane zostało narzędzie będące odpowiednikiem Google Street View, ale z lokacjami z Destiny.
Narzędzie powstało przy współudziale Google. Do czego może przydać się Planet View? Możliwości są całkiem spore – dzięki korzystaniu z tej interaktywnej mapy dowiecie się o rodzajach przeciwników w danym miejscu, a także odkryjecie ukryte skarby i sekrety.

Po kilku minutach spędzonych na zwiedzaniu wirtualnego Marsa i Wenus jestem zachwycony. Już teraz wygląda to bardzo fajnie, a więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wyczekiwać premiery finalnej gry z wypiekami na twarzy. Po ograniu alfy i bety jestem naprawdę dobrej myśli! Destiny – przybywaj!

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty