Oreshika: Tainted Bloodlines to jedna z nielicznych, większych premier ostatnich miesięcy na konsoli PlayStation Vita. Niedawno miałem okazję zapoznać się z tym tytułem, a efekty tej znajomości znajdziecie recenzji mojego autorstwa. Jeśli jednak sam tekst Was nie przekonuje i chcielibyście samemu przetestować grę, to mam dla Was dobrą wiadomość. Już jutro w PlayStation Store pojawi się wersja demonstracyjna gry.

Demo Oreshika: Tainted Bloodlines pozwoli graczom na zapoznanie się z niewielkim fragmentem rozgrywki. Cały postęp, który zdobędziecie podczas testowania gry będziecie mogli przenieść do pełnej wersji tej produkcji, jeśli tylko zdecydujecie się na jej zakup. W wersji demonstracyjnej nie będziecie mieli możliwości wyboru poziomu trudności. Taka opcja pojawi się dopiero po przeniesieniu postępów po zakupie gry.

Wersja demo Oreshika: Tained Bloodlines do pobrania dostępna będzie w PlayStation Store.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty