W zeszłym roku, na rynku azjatyckim zadebiutowała ciekawa produkcja – Oreshika: Tainted Bloodlines. Gra została całkiem nieźle oceniona w prasie, gdzie chwalono ciekawą fabułę oraz świetną oprawę wizualną. Już wkrótce także gracze ze Stanów Zjednoczonych i Europy będą mogli zapoznać się z kunsztem developerów ze studia Alfa System. Jak donosi Sony, gra pojawi się już 6 marca w naszym regionie.

W Oreshika: Tainted Bloodlines wcielimy się w członków klanu, nad którym ciążą dwie klątwy. Jedna z nich sprawia, że bohaterowie starzeją się w szybkim tempie, druga zaś nie pozwala im rozmnażać się w normalny sposób. W związku z tym, niezależnie od naszych postępów i wyposażenia, musimy liczyć się z nieuchronną śmiercią postaci. Prokreacja zaś zastąpiona jest specjalnym rytuałem, który determinuje klasę postaci naszych bohaterów.

Kupując grę w ciągu maksymalnie dwóch tygodni od premiery dostaniecie „gratis” dwa bóstwa – Kiri no Mashū i Tonkararin, które będą pomocne przy tworzeniu nowych wojowników we wspomnianym już rytuale.

Oreshika: Tainted Bloodlines pojawi się w sprzedaży już 4 marca. Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej i niestety – tylko w wersji cyfrowej.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty