Najnowszą część serii Shin Megami Tensei: Persona zapowiedziano już jakiś czas temu, ale na tym wszelkie informacje się skończyły. Brakowało najbardziej podstawowych danych, np. na temat klimatu, bohaterów i ogólnego zarysu fabularnego. Dopiero dziś w sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który wygląda niesamowicie i zapowiada rewelacyjną produkcję. Wszystko wskazuje na to, że Persona 5 ma szansę przebić kapitalną część czwartą, na ostateczny werdykt trzeba będzie jeszcze jednak trochę poczekać.

Na nieco ponad 2-minutowym materiale możecie zobaczyć animowaną cutscenkę, przeplataną scenami z rozgrywki z Persona 5. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na rewelacyjną, celshadingową grafikę, która wygląda niemal tak, jak dobre filmy animowane. Wrażenie robi też bardzo klimatyczny, a przy tym estetyczny i całkiem przejrzysty interfejs. No i przy okazji możecie zapoznać się z gromadką bohaterów – wygląda na to, że po raz kolejny do naszej dyspozycji zostanie oddana czteroosobowa drużyna.
Co sądzicie? Dla mnie to zdecydowanie najlepszy zwiastun ostatnich miesięcy. Zastanawia mnie też, jak rozwiązana zostanie kwestia gameplayu. Widać, że oprócz turowej walki mogą pojawić się elementy zręcznościowe (skakanie po żyrandolach), a nawet…skradankowe.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty