Graliście w Infamous: Second Son? Jeśli tak, to być może kojarzycie „Tryb Fotograficzny”, w którym możecie dowolnie obracać kamerę, ustawiać przeróżne efekty i chować interfejs gry – wszystko po to, aby mieć możliwość tworzenia naprawdę świetnie wyglądających screenów. Dziś dowiedzieliśmy się, że praktycznie taka sama opcja pojawi się w nowej wersji The Last of Us: Remastered, przeznaczonej na konsolę PlayStation 4.

Photo Mode można aktywować po uruchomieniu gry – potem, złapanie ciekawego screena to jedynie kwestia naciśnięcia przycisku L3, co zatrzymuje grę i daje nam możliwość odpowiedniego ustawienia kamery, efektów, ostrości itd.
Tryb Fotograficzny dostępny będzie w pierwszej aktualizacji do gry, która pojawi się w dzień premiery. Przy okazji, na powyższym nagraniu możecie zobaczyć (po raz pierwszy oficjalnie), jak wygląda The Last of Us: Remastered. Chociaż YouTube jak zawsze psuje jakość, to w oczy od razu rzuca się kilka rzeczy – między innymi antyaliasing i poprawione oświetlenie.

Premiera gry już 31 lipca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty