The Evil Within miało premierę w październiku, a więc już dobrych kilka miesięcy temu. Póki co brakowało jakichkolwiek informacji na temat ewentualnego przedłużenia rozgrywki, poprzez wydanie DLC. Dopiero dziś firma Bethesda ogłosiła, że za około miesiąc pojawi się pierwsze rozszerzenie do gry. Dodatek o nazwie The Assignment zadebiutuje w marcu i wprowadzi nowy wątek fabularny.

Pierwszy z dodatków do The Evil Within wprowadzi nową grywalną postać – Juli Kidman, partnerkę głównego bohatera podstawowej wersji gry. Opublikowany zwiastun, czy może raczej teaser jest jednak dość ubogi w szczegóły i wyjaśnienia. Ot, można z niego wywnioskować tyle, że Juli chowa się w szafie przed jakimś monstrum. W tle słychać nie nastrajające zbyt optymistycznie pomrukiwania, a po 15 sekundach wszystko się kończy, a na pierwszy plan wysuwa się tytuł DLC.


The Assignment ma być pierwszym z dodatków, które skupią się na postaci Juli Kidman. Trzecie z planowanych DLC pozwoli nam wcielić się w rolę Keepera, jednego z przeciwników, który na głowie nosi…sejf.

Wszystkie DLC włączone są w przepustkę sezonową, ale będą również dostępne osobno. Ceny nie są jednak jeszcze znane.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty