Diablo 3 nie jest grą przesadnie skomplikowaną ani trudną, wystarczy jedynie poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z mechaniką i sterowaniem. Problemy pojawiają się dopiero podczas zabawy w Trybie Hardcore, w którym mamy jedno życie – zgon oznacza konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa. Na moment padnie Wam internet, prąd lub przez pomyłkę zginiecie – trudno, nie ma dla Was litości. Z tego też powodu, na ogromną uwagę zasługuje wyczyn jednego z rosyjskich graczy.

Po osiągnięciu maksymalnego, 70 poziomu doświadczenia w Diablo 3 pojawia się możliwość zdobywania poziomów mistrzowskich. Pierwsze 100-200 z nich można zdobyć stosunkowo szybko, później zaczynają się schody i konieczność mozolnego grindu. Gracz z Rosji o nicku Nokieka nie tylko zdobył 1000 poziom mistrzowski, ale dokonał tego w Trybie Hardcorowym, a więc nie ginął przy tym rani razu. Wygląda też na to, że to jeszcze nie koniec – już teraz ma on…1002 poziom mistrzowski i gra nadal 🙂

Tutaj możecie zobaczyć video, na którym Nokieka zdobywa 1000 poziom.

Nokieka zdobył poziom 1000 grając jako Łowca Demonów. Tutaj możecie zapoznać się z jego przedmiotami oraz wybranymi umiejętnościami.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty