Kwiecień dobiega końca, co oznacza, że już niedługo poznamy majowe gry w PlayStation Plus. W sieci, jak to zwykle bywa, pojawiło się już kilka „przecieków”, jednak żaden z nich nie okazał się zbyt wiarygodnym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby samemu pospekulować na temat prawdopodobnych gier, które mogą trafić do usługi w przyszłym miesiącu…

Na początek mam dla Was jednak złe wieści. Jeśli cieszyliście się z listy, która rzekomo wyciekła z niemieckiego PS Bloga, to muszę Was rozczarować – te gry nie trafią do PlayStation Plus. Najlepszym dowodem na to była obecność Shovel Knight, gry, która dopiero co zadebiutowała w PlayStation Store. Jeśli ten tytuł miałby trafić do abonamentu, to jego data premiery pokrywałaby się z debiutem majowych gier w PS+.

Skupmy się jednak na prawdopodobnych produkcjach, które mogą pojawić się w PS Plus na maj 2015.

PlayStation 4

Wolfenstein: The New Order – gra nie jest nowa, kilka razy była dość mocno przeceniana. Do tego, dzień po terminie debiutu gier w PS+, ma miejsce premiera samodzielnego dodatku do tej produkcji – Wolfenstein: The Old Blood. Trudno wyobrazić sobie lepszą promocję.

Octodad – twórcy wykluczyli, że gra trafi do Plusa zaraz po premierze, jednak ta miała miejsce kilka miesięcy temu. Teraz nic nie stoi już na przeszkodzie, aby ta zabawna i frustrująca produkcja trafiła do abonentów.

PlayStation 3

Saints Row IV – gra była wielokrotnie przeceniana, doczekała się zremasterowanej wersji na PlayStation 4 i samodzielnego dodatku. To chyba najwyższy czas na to, aby „Święci” trafili do Plusa.

Need for Speed: Rivals – nie uważacie, że dość dawno nie otrzymaliśmy żadnych wyścigów? No właśnie, czas nadrobić zaległości!

PlayStation Vita

Tearaway – po ostatnim zaskoczeniu, jakim było wrzucenie do usługi gry Killzone: Najemnik, możemy spodziewać się w zasadzie wszystkiego.

Nihilumbra – niewielki, ale bardzo grywalny tytuł niezależny. Moim zdaniem to jeden z pewniaków, które prędzej czy później trafią do PlayStation Plus.

Oczywiście, to tylko spekulacje. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni przekonamy się, co tak naprawdę przyszykowało dla nas Sony.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty