Games for Windows Live stało się jedną z najbardziej znienawidzonych przez graczy platform. Coraz więcej gier zaczęto więc przenosić na Steam i taki los miał też czekać grę Dirt 3. Cały proces zajął developerom bardzo dużo czasu i na przeniesienie czekaliśmy ponad rok. Wreszcie jednak czas oczekiwania dobiegł końca, a gra jest już dostępna na platformie Valve.

Wszyscy posiadacze gry w wersji pudełkowej mogą użyć swojego kodu z pudełka, aby aktywować ten tytuł na Steam. Dodatkowo, w ramach podziękowania za długi czas oczekiwania, jako gratis otrzymamy aktualizację do Complete Edition, zawierającej wszystkie dodatki. Niestety, jest też jedna zła wiadomość. Niemożliwe będzie przeniesienie zapisanych stanów gry pomiędzy edycją GFWL i Steam gry Dirt 3.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty