Jakiś czas temu w sieci pojawiły się przecieki odnośnie kolejnej aktualizacji Driveclub. Na screenach i krótkich nagraniach widać było pojazdy typu Buggy ścigające się po trasach z gry. Jedni uznali to za żart, inni za zwiastun przyszłego dodatku. Jak się jednak okazało, ten nietypowy samochód trafił do gry już dzisiaj. Co ciekawe, jest on dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry.

Pojazd ten to Wombat Typhoon, samochód znany z serii gier Motorstorm, stworzonej również przez Evolution Studios. Nieco dziwi fakt umieszczenia w Driveclub pojazdu offroadowego, podczas gdy wszystkie wyścigi mają miejsce na asfaltowych trasach, ale to i tak miły gest. Poza tym, kto wie – może to przy okazji delikatny teaser większego dodatku, który wprowadzi do tej produkcji wyścigi terenowe? Przyznajcie sami, że byłby to ciekawy sposób na urozmaicenie gry.

Darmowy samochód Wombat Typhoon do Driveclub znajdziecie pod tym adresem, natomiast poniżej wpisu możecie zapoznać się z krótkim nagraniem prezentującym pojazd w akcji.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty