Premiera Bloodborne już za kilka dni, a więc machina promocyjna nabiera tempa. Do sieci trafił dziś nowy spot telewizyjny, który wygląda świetnie i brzmi równie dobrze. Oprócz tego developerzy postanowili ujawnić nieco więcej informacji na temat gry. Tym razem skupiono się na rozwoju postaci i krwawej walucie.

W serii Souls kupowaliśmy przedmioty za pomocą dusz, tutaj do tego samego służy nam krew. Jak nietrudno się domyślić, będziemy ją zdobywać podczas walki z przeciwnikami i przerabiania ich na plasterki. Za krew zakupimy nowe uzbrojenie, a także naprawimy i ulepszymy to, które już posiadamy. Oprócz tego, w Bloodborne pojawią się też Blood Gems, które możemy użyć do zmodyfikowania broni, np. dodając do zwiększając siłę ataku naszego miecza etc.

Korzystając z Ołtarza znajdującego się w Hunter’s Dream, centralnym hubie w Bloodborne będziemy mogli też użyć Caryll Runes, pozwalających na dodatkową modyfikację zdolności bohatera. Runy zadziałają na nas na różny sposób – powiększą nasz ekwipunek lub zwiększą ilość pozyskiwanej krwi.


Bloodborne trafi do sprzedaży już 27 marca. Jesteście gotowi?

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty