Już 24 kwietnia na rynku pojawi się interesująca polska produkcja – Kholat. Gra przedstawi wydarzenia związane z wyprawą rosyjskich studentów na jeden ze szczytów Uralu. Wszyscy zginęli w tajemniczych okolicznościach, a przyczyn tego zdarzenia nadal nie wyjaśniono. Więcej o sprawie „przełęczy Diatłowa” przeczytacie między innymi tutaj.
Gracz wcieli się w osobę, która próbuje odkryć prawdę dotyczącą tajemniczych zgonów. Kholat ma umiejętnie straszyć gracza przy pomocy systemu nazwanego „Fear Manager”, który będzie dawkował emocje w zależności od naszych poczynań.

Ten polski survival horror możecie zakupić w przedsprzedaży – gra pojawiła się dziś w ofercie sklepu Greenmangaming.com, gdzie kosztuje 14,99 Funtów. Jako bonus do zamówień przedpremierowych dokładany jest cyfrowy komiks, stanowiący prolog do wydarzeń przedstawionych w tej produkcji.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty