[aktualizacja] Drugie demo także już jest dostępne. Bayern, Inter, Rangers, Club America – to drużyny, którymi możemy się mierzyć w tym wydaniu. Plik do pobrania waży 1.37 GB. W tej części mamy zobaczyć jak poprawiona została praca bramkarza i obrony. Drugie demo PES 2012 możecie pobrać z serwerów Konami oczywiście. Link: PES 2012 DEMO 2[/aktualizacja]

[Stary news, poniżej link do pierwszej wersji dema]
Wersja demonstracyjna gry piłkarskiej pojawiła się środę. W tym roku, Konami inaczej podchodzi do tego typu wydań, ponieważ najnowszy PES dostanie dwie wersje demo. Druga odsłona pojawi się we wrześniu. Jak dla mnie świetne posunięcie, myślę że gracze także powinni to docenić.

Czego możecie spodziewać się w pierwszej wersji? Będzie to naprawdę wersja testowa, to warto zaznaczyć na początku więc nie przeraźcie się. Gra jest cały czas dopracowywana, dlatego wiele bugów i niedogodności, które napotkacie w czasie rozgrywki, prawdopodobnie będzie już usunięte do czasu premiery. Wersja demonstracyjna zaoferuje nam sprawdzenie jak wygląda nowy system SI i sprawowanie kontroli nad drużyną. Poza tym dostaniemy opcje rozegrania meczów pomiędzy takimi zespołami jak: Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC oraz C.A. Panarol. W tym wydaniu dostaniemy także możliwość sprawdzenia trybu treningowego.

Pro Evolution Soccer 2012 Demo wydano na platformy PC, XboX oraz PS3.  Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj PES 2012.

PES DEMO 1

    O Autorze