Wyjątkowo wcześniej w tym roku japońska firma Konami, zafundowała fanom piłki nożnej wersje testową swojego najnowszego symulatora piłkarskiego. Pro Evolution Soccer 2013 demo można pobierać na wszystkie platformy, w tym na komputery osobiste rzecz jasna.

Demo PES 2013 oferuje możliwość pokierowania reprezentacjami: Anglii, Niemiec, Portugalii oraz Italii. Poza drużynami narodowymi ze starego kontynentu, otrzymamy także szanse poprowadzenia do boju czterech klubów z ameryki południowej: Santos FC, SC International, Fluminense i Flamengo.


W zeszłym roku Japończycy udostępnili wersję próbną w dwóch wydaniach, co chyba nie do końca było dobrym pomysłem i tym razem raczej nie będziemy świadkami podobnej sytuacji.

Pro Evolution Soccer 2013 wprowadza do serii kilka nowych rozwiązań jak:

  • Full Control – pozwala na kontrolę każdego podania, strzału i sposobu prowadzenia piłki
  • Player ID – wprowadza do gry specyficzne zachowania poszczególnych zawodników, które często możemy spotkać w rzeczywistości
  • lepsze AI – podnosi wartość współpracy dla całego zespołu podczas kreowania akcji i defensywy
[button color=”blue” link=”http://bit.ly/Q0RbxW”]Pobierz Demo[/button]

Czas rozpocząć testy tych innowacji. Demo PES 2013 do pobrania znajdziecie powyżej. Po więcej informacji na temat tytułu zapraszamy do naszego działu poświęconego Pro Evolution Soccer 2013.

 

O Autorze

Podobne Posty