Ciężko jest znaleźć jakieś sensowne wytłumaczenie polityki dotyczącej polonizacji gier. Wygląda na to, że nie ma przy tym żadnej reguły – niektóre gry nastawione na dialogi i fabułę pojawiają się w oryginalnej wersji językowej, a tłumaczone są sportówki i wyścigi. No ale odłóżmy na bok nieścisłości i złośliwości, bo jakby nie było, to opcjonalna polska wersja językowa zawsze jest zaletą. Dziś dostaliśmy informację, że po polsku zagramy…w Project Cars.

Co ciekawe, tym razem polską wersję otrzymają posiadacze gry na wszystkich platformach, tj. PC, PS4 i Xbox One. Oczywiście, będzie to wersja kinowa – z napisami. Data premiery planowana jest na listopad tego roku.

Przypominamy, że już teraz możecie zamawiać grę w przedsprzedaży – dostaniecie trzy dodatkowe samochody. Oprócz tego dostępna jest też wersja limitowana, z książką.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty