Sytuacja z premierą Project Cars już dawno przestała być zabawna. Produkcja ta miała pierwotnie ukazać się w listopadzie ubiegłego roku, potem premierę przeniesiono na marzec, a następnie na kwiecień. Jak się jednak okazało, nawet na kwietnia developerzy nie zdążą wyrobić się z dokończeniem tej gry. Wygląda na to, że gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać…

Nową, oficjalną datą premiery gry jest „połowa maja tego roku”. Powód kolejnego przesunięcia debiutu gry jest taki sam, jak przy dwóch poprzednich razach. Developerzy chcą po prostu wyeliminować z gry wszystkie błędy, które mogłyby zepsuć rozgrywkę. Cóż, błędów chyba jest naprawdę sporo, bo Project Cars ma szansę stać się najczęściej przesuwaną grą ostatnich lat.

Twórcy gry chcą jednak nieco wynagrodzić oczekiwanie i udostępnić w dniu premiery jakiś „bonus”. Niedługo mamy poznać więcej szczegółów na ten temat.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty