Już 12 marca w Katowicach odbędzie się Intel Extreme Masters 2015, ogromne święto dla fanów e-sportu. Poza głównymi atrakcjami, czyli turniejami w Starcraft 2 i League of Legends, na imprezie tej będzie można zapoznać się także z innymi produkcjami. Jedną z nich będzie Brawl, tworzone przez krakowskie studio Bloober Team. Developerzy zaoferują możliwość przedpremierowego przetestowania gry oraz wzięcia udziału w turnieju z wartościowymi nagrodami!

Brawl dostępne będzie na stoisku firmy BenQ przez wszystkie trzy dni trwania tego wydarzenia. W piątek i sobotę odbędą się zapisy oraz eliminacje. W niedziele zaś 8 najlepszych graczy zmierzy się w finale, gdzie nagrodą główną będzie konsola Xbox One. Oprócz tego Bloober Team zorganizuje konkurs na najlepszy cosplay, w którym gracze będą musieli przebrać się za jedną z postaci gry, mając przy tym szansę na zgarnięcie 1000 zł i przygotowanie stroju dla jednej z postaci w grze.

IEM 2015 Katowice odbędzie się już 12 marca i potrwa do niedzieli, 15 marca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty