Cities: Skyline zebrało zaskakująco wysokie oceny w recenzjach  i w krótkim czasie stało się jednym z bestsellerów na Steamie. Gra jest też otwarta na społeczność modderską, czego najlepszym dowodem są imponujące dzieła fanów. Jedni przenoszą do tej produkcji całe miasta, inni zaś starają się urozmaicić jej gameplay. Niedawno informowaliśmy Was o modzie, który dodaje do gry…sieciowy tryb FPS – przyznajcie sami, że robi to wrażenie!

Premiera Cities: Skyline miała miejsce już jakiś czas temu – 10 marca. Gra była dostępna jednak tylko w wersji cyfrowej. Dopiero dziś otrzymaliśmy informacje, że produkcja ta trafi na nasz rynek także w wersji pudełkowej. Pudełkowe Cities: Skyline zadebiutuje u nas 17 kwietnia, dzięki firmie Cenega.

Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego trafił tytuł Cities: Skylines.  Gra w wersji pudełkowej ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 17 kwietnia. Cały nakład dostępny będzie w edycji Deluxe  bez wpływu na sugerowaną cenę gry. Informujemy, że cyfrowa wersja gry (standardowa oraz Deluxe) jest już dostępna. Za lokalizację tytułu odpowiada wydawca.

Cities: Skylines to nowoczesne podejście do tematu klasycznych symulatorów miejskich. Gra wprowadza nowe elementy rozgrywki, by gracz poczuł emocje i trud związany z tworzeniem prosperującego miasta, równocześnie rozwijając już istniejące i powszechnie przyjęte założenia związane z budową wirtualnych miast. Stworzona przez autorów serii Cities in Motion, gra może pochwalić się znakomicie zrealizowanym systemem transportu. Istnieje również możliwość tworzenia modów, dzięki czemu będziesz mógł dopasować grę do swojego stylu rozgrywki, co stanowić będzie świetną przeciwwagę dla złożonej i wymagającej symulacji. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia – przejmij więc kontrolę i sięgnij gwiazd!

Główne cechy gry:

·         Wielopoziomowa i wymagająca symulacja – Konstruowanie miasta od podstaw jest łatwe do nauczenia się, ale trudne do opanowania. Grając jako burmistrz swojego miasta, będziesz musiał zmierzyć się z systemem ekonomicznym oraz balansowaniem elementarnych potrzeb takich jak edukacja, energetyka, służby policyjne, pożarnictwo, służba zdrowia i wiele innych. Mieszkańcy ciągle reagują na twoje poczynania, tworząc tym samym liczne scenariusze gry.

·         Rozległa symulacja ruchu miejskiego – Obszerne doświadczenie firmy Colossal Orders przy tworzeniu serii Cities in Motion zostało w pełni wykorzystane w celu stworzenia bogatego w szczegóły i sprawnie skonstruowanego systemu transportu.

·         Zarządzanie dzielnicami – Bądź kimś więcej, niż zwykłym urzędnikiem z ratusza. Wprowadzaj odpowiednie regulacje dla poszczególnych części miasta: decyduj o transporcie, ustalaj poziom podatków, zarządzaj swoją metropolią!

·         Rozbudowane wsparcie modyfikacji – Twórz lub ulepszaj istniejące już mapy i konstrukcje. Możesz zaimportować je do gry, podzielić się nimi jak również ściągnąć kreacje innych budowniczych dzięki Warsztatowi Steam.

Edycja Deluxe zawierać będzie dodatkowo:

·         Dodatkowe budowle w grze – Pięć historycznych monumentów: Statua Wolności, Wieża Eiffela, Brama Brandenburska, Łuk Triumfalny oraz Grand Central Terminal

·         Oryginalną ścieżkę dźwiękową – Zawiera 14 unikalnych ścieżek dźwiękowych zmiksowanych z ambientową muzyką z gry, dzięki czemu będziesz mógł się nią cieszyć, gdzie tylko będziesz chciał.

·         Cyfrowy artbook – Zobacz szkice koncepcyjne budowli! Książka zawiera prawie 32 ręcznie rysowane szkice koncepcyjne budynków z gry oraz historie związane z każdym z nich.

źródło: informacja prasowa firmy Cenega

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty