Od dobrych kilku lat zwiastuje się koniec gier pudełkowych i przejście na model cyfrowej dystrybucji. Mimo tego, gry w pudełkach mają się całkiem dobrze i nie są kupowane tylko przez kolekcjonerów. Coraz częściej dochodzi jednak do dość dziwnych sytuacji, w której wydawcy decydują się na wydanie pewnych tytułów jedynie w wersji digital. Ostatnio taki los spotkał grę Batman: Arkham Knight, a teraz okazało się, że podobna sytuacja przytrafi się też Rainbow Six: Siege.

Informacja na temat wydania cyfrowego gry pochodzi prosto od źródła, a więc firmy Ubisoft. Gracze, którzy chcą postawić sobie na półce pudełko z Rainbow Six: Siege będą więc zmuszeni do zamówienia gry z innego kraju. Niestety, nie wiadomo jaki los czeka edycję kolekcjonerską gry na PC. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że i takie wydanie nie trafi na rynek brytyjski.

Sytuacja dotyczy jedynie wersji na pecety. Posiadacze konsol bez problemu kupią pudełkowe wydania gry w Wielkiej Brytanii.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty