Sytuacja z trybem lokalnej kooperacji w Resident Evil Revelations 2 zaczyna przypominać dobrą tragikomedię. Początkowo ten tryb gry został po cichu wycięty przez Capcom, razem z informacją na jego temat w karcie produktu na Steam. Kilka dni później, jeden z fanów gry stworzył nieoficjalną modyfikację, która umożliwia grę dwóm osobom przy jednym komputerze. Dziś zaś okazuje się, że developerzy podjęli pracę nad przywróceniem co-opu offline do gry…

Oczywiście, dodanie wymarzonej przez wielu kooperacji jest odpowiedzią na potrzeby graczy i pewnie nie ma nic wspólnego z żądaniami zwrotu pieniędzy od zirytowanych nabywców Resident Evil Revelations 2… 🙂 Póki co opcja lokalnego co-opu dostępna jest dla osób, które pobiorą nowy, dostępny w wersji beta patch. Dołączanie do gry jest banalnie proste i odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku start na kontrolerze. Póki co kooperacja działa jedynie w trybie kampanii, jednak po premierze wszystkich odcinków ma funkcjonować także w trybie Raid.

Informacje na temat kooperacji i patcha znajdziecie w tym miejscu.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty