Jedną z największych innowacji wprowadzonych w pecetowej wersji GTA V będzie edytor filmów. Pozwoli on na kręcenie scenek zarówno z trybu fabularnego, jak i rozgrywki online. Opcje edytora mają być dość rozbudowane i pozwolą graczom na tworzenie ciekawych i rozbudowanych nagrań. Dziś w sieci pojawił się zwiastun tego narzędzia, a także przykładowy filmik stworzony z jego użyciem.

Co ciekawe, GTA V na PC pozwoli też na skorzystanie z trybu reżyserskiego, dzięki czemu w nagraniach wykorzystamy też postacie niezależne z gry. Z wszystkimi opcjami Rockstar Editor zapoznacie się na poniższym materiale. Pod nim znajdziecie kolejny materiał video, stworzony przez ekipę 8-Bit Bastard. Do jego stworzenia wykorzystano TYLKO aplikację wewnątrz gry.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty