Ostatnia aktualizacja Grand Theft Auto V na platformach nowej generacji była dość specyficzna. Developerzy wprowadzili szereg poprawek, jednocześnie nieco psując oprawę graficzną. W internecie szybko zrobiło się głośno o gorszej jakości teksturach i efektach. Na szczęście na odpowiedź ze strony firmy Rockstar nie trzeba było długo czekać.

Nadchodząca aktualizacja ma wyeliminować problemy, które pojawiły się po zainstalowaniu patcha 1.08. Przede wszystkim naprawiona zostanie oprawa graficzna i przywrócona zostanie jakość z wcześniejszych wersji gry. Oprócz tego twórcy celują też w naprawienie innych, drobnych błędów. Pozostaje trzymać kciuki za to, że tym razem przy okazji nie oberwie jakiś inny aspekt tej produkcji. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty