Studio NetherRealm przyjęło ciekawą strategię jeśli chodzi o informowanie na temat nowych postaci w Mortal Kombat X. Zamiast lakonicznych newsów lub jednego zbiorczego materiału zdecydowali się publikować obszerniejsze, fabularne zwiastuny. Tym razem skupiono się na trójce bohaterów – znanej z poprzednich odsłon dwójce i jednej nowej postaci. Poznajcie rodzinkę Cage’ów.

W  Mortal Kombat X powracają znani fanom serii Johnny Cage oraz Sonya Blade. Dwójka bohaterów nie jest jednak sama – para doczekał się córki. Cassie Cage, bo tak nazywa się dziewczyna odziedziczyła talent po rodzicach i jest równie utalentowaną wojowniczką. Na poniższym materiale możecie zapoznać się zarówno z fragmentami cutscenek, jak i gameplayu całej trójki.

Premiera gry już 14 kwietnia na PC, PS3, PS4, X360 i XBO.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty