Po jutrze na platformach Sony pojawi się Shovel Knight. Gra jest typową, staroszkolną platformówką 2D. I chociaż oprawa wiele osób może odstraszać, to gameplay podobno jest przedni. Sam jeszcze nie miałem okazji zapoznać się z tym tytułem, ale prawdopodobnie już niedługo nadrobię zaległości… 🙂

Shovel Knight trafi na trzy konsole Sony – PlayStation Vita, PlayStation 3 i PlayStation 4. Gra obsługiwać będzie cross-buy, czyli kupując wersję na jedną platformę otrzymamy też ten tytuł na pozostałe urządzenia. Jeśli chodzi o zawartość, to produkcja ta otrzyma kilka nowych i ciekawych zmian. Już jakiś czas temu informowaliśmy o obecności Kratosa, bohatera serii God of War, jednak to nie koniec niespodzianek.

Gra na platformach Sony otrzyma także:
– wsparcie dla paska świetnego DualShock 4,
– cross-save, możliwość przenoszenia zapisanego stanu gry pomiędzy platformami,
– platynowe trofeum,
– możliwość wykorzystania tylnego panelu dotykowego PlayStation Vita.

Premiera Shovel Knight na PS3, PS4 i PSV już 22 kwietnia.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty