Już 22 kwietnia na konsole Sony wskoczy Shovel Knight, jedna z najciekawszych gier niezależnych ostatnich lat. Gra o rycerzu wyposażonym w szpadel pojawiła się w ubiegłym roku na PC oraz konsolach Nintendo Wii U i 3DS. Tym razem gra trafi na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz mobilne PlayStation Vita. Twórcy szykują też mały dodatek, tworzony z myślą o miłośnikach gier na sprzęt Japończyków.

Jednym z bossów w Shovel Knight będzie Kratos, bohater serii God of War. Jego obecność nie jest przypadkowa – to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier na platformach Sony. Seria God of War obchodziła też niedawno 10 urodziny, trudno więc wyobrazić sobie lepszą okazję na umieszczenie w grze tego herosa. Zaprezentowano też trzy gify, które przedstawiają Kratosa w akcji.

kratos 1

kratos 2

kratos 3

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty