Seria Sniper Elite należy do najpopularniejszych gier o tej tematyce na świecie. Chociaż zdarzały się próby detronizacji tego tytułu (między innymi przez polskiego Ghost Warriora), to król nadal jest tylko jeden i wszystko wskazuje na to, że jego rządy będą sprawowane przez długie lata. Na horyzoncie widać już nieśmiało przedzierającego się przez obłoki piachu Karla Fishburne’a, co oznacza jedno – premierę kolejnej gry z serii Sniper Elite.

Część trzecia została opatrzona podtytułem „Afrika” i jest to jednocześnie teatr naszych zmagań z nazistami. Do niedawna nie wiedzieliśmy jeszcze niczego na temat planów sprzedaży tej gry w Polsce, teraz jednak mamy oficjalne info. Sniper Elite III: Africa zostanie wydany w Polsce przez Techland.

Ceny prezentują się następująco:
– wersja PS4/XBONE – 249,90 zł,
– wersja PS3/Xbox 30 – 189,90 zł,
– wersja PC – 119,90 zł
– wersja PC premium – 149,90 zł.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w wersji kinowej, czyli z polskimi napisami. Na premierę musimy jednak poczekać do 27 czerwca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty