Na publicznych serwerach testowych World of Warcraft wprowadzono nadchodząca aktualizację, opatrzoną numerkiem 6.20. Lista nowości i zmian jest całkiem spora i powinna przekonać do powrotu graczy, którzy na jakiś czas odpuścili sobie zabawę w tym MMO. Co powiecie na nowy, wymagający raid? A może wolicie dalszą rozbudowę garnizonów?

Patch 6.20 do World of Warcraft wprowadzi zupełnie nową lokację – Tanaan Jungle. To właśnie tam umiejscowiony zostanie nowy raid o nazwie Hellfire Citadel, a w nim 13 bossów. Aktualizacja umożliwi też budowanie portów w garnizonach graczy. Po stworzeniu takiego przybytku pojawi się możliwość wykonywania nowych zadań, związanych z użyciem okrętów.

Ciekawie prezentuje się też event o nazwie Timewalking, w którym będziemy mieli możliwość odwiedzenia starych instancji, dostosowanych do obecnego poziomu naszej postaci. Po ukończeniu takiego wydarzenia otrzymamy sprzęt, ze statystykami na nasz obecny poziom.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty