Targi E3 coraz bliżej, nikogo nie powinno więc dziwić, że kolejny firmy ogłaszają swój udział w imprezie. Do tego grona dołącza dziś Square Enix. Firma ta od jakiegoś czasu nie organizowała konferencji podczas E3. Ich udział w tym roku nie powinien jednak nikogo specjalnie dziwić, biorąc pod uwagę ilość zapowiedzianych produkcji…

Aktualnie wyczekujemy na kilka gier od Square Enix. Zapowiedziano zarówno duże tytuły, przeznaczone głównie na rynek japoński, takie jak nowy Star Ocean czy Dissidia: Final Fantasy, jak i kilka mniejszych perełek. Oprócz tego czekają nas też premiery Deus Ex: Mankind Divided i Rise of the Tomb Raider. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do zaprezentowania gameplayu z tych gier niż E3.

Kto wie, może Square Enix uraczy nas też zapowiedziami nowych produkcji?

Square Enix E3 2015

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty